دایان تایر مرجع فروش آنلاین انواع تایر در تمام شهرهای ایران logo

درباره ما

درباره دایان تایر


در صنعت امروز، خرید و تامین غیرحضوری یک الزام است!

دایان تایر بستر آنلاین معرفی لاستیک و فروشندگان مطمئن، فروش و تبادل لاستیک میان فروشندگان به صورت کلی و جزئی در سرتاسر ایران می باشد. در مجموعه دایان تایر تلاش ما بر این است تا فروشندگان لاستیک در سراسر ایران در راستای تهیه یا تبادل لاستیک برندها و خودروهای مختلف از طریق سایت، اپلیکیشن و سایر شبکه های ارتباطی دایان تایر هوشمندانه و با سرعت و کیفیت بالایی عمل نمایند.

about

ماموریت مان چست؟

استفاده از فناوری برای خلق تجربه خوشایند خرید برای کابران، توانمندسازی فروشندگان لاستیک در راستای تامین نیاز مشتریان شان (مصرف کنندگان نهایی) و کمک به ورود آن‌ها به فضای اقتصاد آنلاین برای دستیابی به بازاری به‌وسعت ایران و همچنین رشد شایستگی‌های حرفه‌ای کارکنان مجموعه بخشی از ماموریت‌های ماست.

ارزش هایمان کدام اند؟

شفافیت:

در کسب و کار لاستیک و خدمات مربوط به آن همه‌چیز را کاملا شفاف بیان می‌کنیم تا با دیدی باز و آگاهانه تصمیم‌گیری کنید.

مسئولیت‌پذیری:

مسئولیت تمام کارهایمان را می‌پذیریم. اگر اشتباه کنیم، عذرخواهی کرده و برای جبران اقدام می‌کنیم.

سرعت عمل:

سرعت، ویژگی اصلی کار ماست. چون وقت عزیز است و تنها یک بار زندگی می‌کنیم. با همراهی دایان تایر، سرعت رشد کسب وکار شما به وضوح افزایش پیدا می کند.

نوآفرینی:

برخی از نوآوری‌های ما، برای خودمان هم تازگی دارد و در کنار شما تازه تجربه می‌کنیم. اولین نوآوری که در سطح ایران همتایی ندارد موضوع بیمه لاستیک می باشد. در دایان تایر با ایجاد برندی جدید با عنوان «بیمه ایمن تایر» تلاش می کنیم تا مشتریان شما با انجام هزینه ای بسیار کم، با خیالی آسوده نسبت به خرید انواع برندهای لاستیک از شما اقدام نمایند.

دایان تایر کسب و کاری جدید برپایه ی نوآوری می باشد، که سابقه ی بیش از 70 سال حضور در فضای سنتی تامین و توزیع لاستیک در سراسر ایران را با پشتیبانی گروه بازرگانی لاستیک دعاییان دارد.

دایان تایر چگونه کار می کند؟

اولین بستر آنلاین جستجو، خرید و فروش انواع لاستیک در بازار ایران

عمده فروشان

عمده فروشان، وارد کنندگان یا تولیدکنندگان لاستیک با دسترسی به شبکه ی دایان تایر، آشنایی با فروشگاههای متعدد و توانمند شهرهای مختلف می توانند علاوه بر تبلیغات کالاهای مختلف خود (بخصوص کالاهای جدید) با دسترسی به این شبکه ی گسترده، با سرعت مطلوبی فروش کالاهای خود را انجام بدهند.

فروشگاه ها

دایان تایر بستری آنلاین برای تبادل لاستیک بین فروشندگان و تولیدکنندگان لاستیک در ایران می باشد. شما فروشندگان، تولیدکنندگان و توزیع کنندگان انواع لاستیک می توانید با عضویت در دایان تایر به شبکه ی وسیعی از کالاها و فروشندکان آن در سراسر ایران متصل شوید.


مشتریان

مصرف کنندگان انواع لاستیک در دایان تایر خدمات متنوعی دریافت می کنند. شما می توانید با انتخاب سایز و نوع لاستیک مدنظرتان آن را از نزدیک ترین فروشگاه و با بهترین قیمت و مناسب ترین خدمات دریافت کنید. همچنین علاوه بر آن می توانید از خدمات بی نظیری همچون 12ماه بیمه لاستیک و یا خرید اقساطی لاستیک فقط با ارائه چک به دایان تایر بهره مند شوید.اصالت کالا


بیمه نامه


پشتیبانی کامل


پرداخت متنوع